Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 1, 2022 in Kosmetyki i uroda |

Farbowanie brody henną RefectoCil skuteczne i bezpieczne

Farbowanie brody henną RefectoCil skuteczne i bezpieczne

Dlaczego warto poznać hennę RefectoCil?

Mężczyźni mający zarost bardzo dobrze wiedzą o tym, że nie jest łatwo utrzymać go w idealnym stanie. Zwłaszcza, kiedy mówimy o brodzie. Należy o nią dbać tak samo, jeśli nawet nie bardziej niż o włosy na głowie. Odpowiednia higiena i pielęgnacja to podstawa, choć czasem to nie wystarcza. Z wiekiem, także na brodzie pojawiają się siwe włoski. Nie cieszy to chyba nikogo na tym świecie, ale jest to rzecz nieunikniona. Niektórzy postanawiają wtedy pozbyć się zarostu, bo myślą, że to jedyny sposób, by poradzić sobie z problemem. Nic bardziej mylnego. Z myślą o takich problemach powstała innowacyjna henna RefectoCil, którą można stosować do brody. Świetnie się prezentuje i jest bezpieczna dla skóry twarzy.

Jak wykonać farbowanie brody henną Refectocil?

Henna RefectoCil jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy mają i chcą jak najdłużej cieszyć się swoją brodą. Kiedy na twarzy pojawią się siwe włoski, widoczne są nawet na najbardziej zadbanej brodzie. Ratunkiem w tym przypadku jest właśnie henna. Stworzona z naturalnych składników, nie podrażnia skóry na twarzy, co jest bardzo ważne. Odróżnia ją to od większości drogeryjnych farb do włosów, których pod żadnym pozorem nie należy używać do zarostu. Krycie henny jest jednak wystarczające, by nie tylko przykryć siwe włosy, ale nawet zmienić całkowicie kolor i wygląd brody. Teraz jest to możliwe na wyciągnięcie ręki.

Na stronie internetowej https://refectocil.pl/porady/wykonac-farbowanie-brody-henna/znajdują się wszystkie informacje konieczne do farbowania brody henną. Przede wszystkim, jest to produkt bezpieczny, lecz powinien być używany jedynie przez profesjonalistów. Najlepiej jest zapytać swojego barbera, czy ma ten zabieg z użyciem henny Refectocil w swojej ofercie. Warto zaznaczyć, że na rynku dostępnych jest jej wiele odcieni. Jeśli komuś henna kojarzy się tylko i wyłącznie z kolorem czarnym, to jest w poważnym błędzie. W gamie kolorów można znaleźć nawet lekkie, brązowe odcienie, które pozwolą na przykład na jedynie delikatne przyciemnienie i podkreślenie koloru. Oczywiście, dostępne są także intensywne odcienie brązu oraz czarnego. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Henna do brody to świetne rozwiązanie

Efekt, jaki uzyskamy henną, utrzyma się na włosach do kilku tygodni. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Można spokojnie pokusić się o zupełnie nowy wygląd, który w razie niezadowolenia, nie zostanie z nami na zawsze. Henna przyda się zarówno jeśli chcemy zakryć siwe włosy, jak i po prostu zmienić kolor brody.