Pages Menu

Categories Menu

Posted by on mar 27, 2021 in Kosmetyki i uroda |

Jak uzyskać chłodny blond?

Jak uzyskać chłodny blond?

Jasne włosy znowu są w modzie! Jednak oczywiście nie chodzi tutaj o żółty blond, który uzyskujemy rozjaśniając włosy w domu. Chłodne odcienie blondu wyglądają świetnie i to właśnie je chcę mieć tysiące kobiet na całym świecie. Okazuje się jednak, że dojście do takiego koloru wcale nie jest takie proste. Chłodny blond jak uzyskać? Podpowiadamy!

Nie rozjaśniaj włosów w domu!

Taka opcja może wydać się kusząca, bo pozwala ona na zaoszczędzenie całkiem sporej sumy pieniężnej. Okazuje się jednak, że zupełnie nie warto decydować się na takie rozwiązanie i lepiej jest udać się do sprawdzonego fryzjera. Blond uzyskane za pomocą rozjaśniacza z drogerii nigdy nie będzie wyglądał tak, jakbyśmy tego chcieli. W większości przypadków skończymy z brzydkim, żółtym kolorem włosów, a przecież zupełnie nie o to nam chodzi! Jeśli chcesz rozjaśnić włosy, udaj się do fryzjera, a najlepiej do takiego, do którego masz już zaufanie.

Używaj fioletowego szamponu

Produkt ten został stworzony, żeby ochładzać odcienie blondu. Nawet jeśli rozjaśni my włosy u najlepszego fryzjera, z biegiem czasu mogą one stać się nieco żółte. Fioletowy szampon istnieje po to, żeby pozbyć się tego niechcianego efektu. Warto iść za radą fryzjera i kupić u niego taki produkt, które będziemy później używać w domu. Dzięki temu efekt z którym wyjdziemy z salonu fryzjerskiego utrzyma się dużo dłużej, a co za tym idzie, dłużej będziemy też zadowolone z wyglądu naszej fryzury.

Bądź cierpliwa

Jeśli masz bardzo ciemne włosy, rozjaśnienie ich w jeden dzień do chłodnego odcieniu blondu może być dosyć trudne. Nasze włosy naturalnie nie radzą sobie zbyt dobrze z tego rodzaju procedurami, więc jeśli chcemy uzyskać bardzo jasny kolor, bardzo prawdopodobne jest to, że będziemy musiały odwiedzić fryzjera więcej niż jeden raz. To zupełnie normalne i warto być tutaj cierpliwym, bo tylko w ten sposób będziemy w stanie uzyskać upragniony blond. Bądź cierpliwa i zaufaj swojemu fryzjerowi, a z pewnością będziesz zadowolona ze swojej nowej fryzury!