Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 21, 2021 in Kosmetyki i uroda |

Pranie na telefon w Warszawie

Pranie na telefon w Warszawie

Pranie to domowy obowiązek, na który tracimy dużo czasu, energii, a nawet nerwów. Zwłaszcza, jeśli chodzi o materiały wymagające specjalnej troski, na przykład wełna, len czy jedwab. Piorąc ubrania wykonane z takich tkanin ryzykujemy zniszczeniem lub straceniem ulubionej odzieży. Czy warto?

Lepiej skorzystać z usług pralni chemicznych. Zwłaszcza przy czyszczeniu tych najdelikatniejszych tkanin. Oddając je w profesjonalne ręce obsługi pralni, możesz być pewny, że Twoje ubrania zostaną zwrócone całe i zdrowe, w jeszcze lepszej kondycji niż wcześniej. Plamy zostaną wyczyszczone, całość odświeżona, a Twoja garderoba wróci do Ciebie pachnąca, wyprasowana i gotowa do ponownego noszenia.

Wydaje Ci się, że nie masz czasu na dostarczanie brudnej odzieży do pralni? Nie jest Ci po drodze do pracy czy ruszając na spotkania z przyjaciółmi? Mamy coś dla Ciebie! Jeśli Ty nie możesz dotrzeć do pralni, pralnia przyjedzie do Ciebie! Jak to? Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej usługi pralni chemicznej EBS – pranie na telefon, Warszawa ma kilka oddziałów w całym mieście na pewno znajdziesz jeden koło siebie.

Zadzwoń, opowiedz o swoim praniu, umów się na dogodny termin odbioru Twojej brudnej odzieży przez kuriera, poczekaj kilka dni i otrzymaj je z powrotem w umówionym wcześniej dniu i o umówionej godzinie. Wszystko odbędzie się bez Twojego wychodzenia z domu. Super łatwo i skutecznie.

Odświeżona garderoba, odzież bez plam – nawet tych najbardziej uporczywych, na najbardziej delikatnych tkaninach, dotrze do Twoich rąk. Bez żadnych nerwów, bezpiecznie i w całości. Nie musisz już martwić się tym, co napisane jest na metce. Pralnia zadba o to, którą rzecz w jakiej prać temperaturze i przy użyciu jakich środków czyszczących.

Pralnie chemiczne wyposażone są w najnowsze, innowacyjne maszyny piorące, które skutecznie i odpowiednio delikatnie poradzą sobie z Twoją garderobą. Profesjonalna i doświadczona obsługa zadba o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z zaleceniami producenta pozostawionymi na metce, a także z ogólnymi zasadami dbania o dany rodzaj materiału. Po wszystkim otrzymasz swoją odzież wprost do rąk – czystą, pachnącą i wyprasowaną.