Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 27, 2017 in Kosmetyki i uroda, Zdrowie |

Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej

Odchudzanie- czyli proces w którym staramy poddać się redukcji posiadanej tkanki tłuszczowej jest czasochłonny i często wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.
Pierwszym o co powinniśmy zadbać jest deficyt kaloryczny czyli stan w którym ilość spożywanych kalorii jest mniejsza od ilości dostarczonych kalorii do naszego organizmu. Może nam w tym pomóc specjalistyczna poradnia dietetyczna która ułoży dla nas konkretny plan żywieniowy, w tym przypadku warto również wykonać detoks organizmu dieta, nie będzie miało to co prawda bezpośredniego wpływu na naszą redukcję ale na nasze samopoczucie już napewno.

 

Aktywność fizyczna, jak już napisałem skuteczna dieta to ta której liczba kalorii dostarczonych nie przekroczy liczby kalorii spalonych w ciągu dnia. Oprócz zmniejszenia ilości kalorii dostarczonych bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zwiększenia liczby kalorii spalonych, a więc dodanie do naszego dnia aktywności fizycznej. Nie musi być to siłownia, kalorie spalimy również biegając na świeżym powietrzu idąc z rodziną na basen czy nawet z psem na spacerze.
Tak przeprowadza redukcja z pewnością będzie skuteczna, a my z czasem będziemy mogli cieszyć się z wypracowanych efektów