Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 15, 2018 in Kosmetyki i uroda |

Rodzaje bluzek damskich, fasony bluzek damskich. Uniwersalne i szykowne bluzki na różne okazje

Rodzaje bluzek damskich, fasony bluzek damskich. Uniwersalne i szykowne bluzki na różne okazje

Bluzki damskie są nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety. Fasony bluzek damskich powinny być odpowiednio dobrane do naszej figury. Ważne jest, aby umieć wybrać z szafy bluzkę odpowiednią do okoliczności.

Do wyboru mamy przeróżne rodzaje bluzek damskich. Inną bluzkę ubierzemy na spacer do parku, a jeszcze inną do pracy czy na wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Najbardziej pożądane w kobiecej szafie są typy bluzek takie jak: wygodne tuniki oraz t- shirty. Oprócz nich można wymienić rodzaje bluzek nazwy których odpowiadają okolicznościom, w jakich znajdują zastosowanie. Są to szykowne i eleganckie bluzki podkreślające wdzięk i urodę każdej pięknej kobiety. Doskonale sprawdzają się one na oficjalnych spotkaniach oraz w pracy biurowej.

rodzaje bluzek damskich – nazwy

Elementem, który dodaje tej bluzce elegancki wygląd są delikatne zdobienia, takie jak: lamówki, nadruki czy kokardy. Przy wyborze tych bluzek istotny jest materiał, z którego zostały wykonane. Ważne żeby się nie zagniatał. Można też spotkać nazwy bluzek takie jak uniwersalne, czy nocne (koszulowe). Ich największą zaletą jest uniwersalność oraz dopasowanie do każdego rodzaju sylwetki. Taliowane czy luźne koszule dobrze wyglądają zarówno na wysokich, szczupłych dziewczynach, jak i niższych osobach, o bardziej okrągłych kształtach.

typy bluzek – fasony bluzek damskich

Kolejnym rodzajem bluzki damskiej, której nie może zabraknąć wśród garderoby jest gładka, bawełniana bluzka z długim rękawem. Przy wyborze takiej bluzki należy dobrać odpowiedni kolor. Najbardziej uniwersalne są kolory takie jak biel, czerń, szarość lub granat. Odpowiednio dobrany fason bluzki do figury kobiety potrafi stosownie podkreślić jej atuty, jednocześnie tuszując niedoskonałości.